Menu

U12-2

Træningstider:

Mandag: 16.30 - 18.00 på stor kunst

Tirsdag: 18.00 - 19.30 på lille kunst

Fredag: 16.30 - 17.30 indendørs i Holmebækhallen

Mødetid: 5 minutter før på banen.
Træningssted: Herfølge Boldklub, Baneoversigt
Adresse: Vordingborgvej 124, 4681 Herfølge

Find vej: Klik her

Holdets stab

Cheftræner
profil
Dennis Røpke-Gleerup

Spillerliste

profil
Alexander Andersen
ingen img
Anders Thaulow
ingen img
Benjamin Stoico
ingen img
Christian Andreas Lindebark
profil
Cornelius Troest
ingen img
Gunay Umut Dogan
ingen img
Gustav Toft Hasling
ingen img
Jens Ankersen
ingen img
Jeppe Karlsen
profil
Jeppe Laugesen
ingen img
Kalle Storskov
ingen img
Lucas Steffensen
profil
Marck Larsen
profil
Matias Ebbe
profil
Noah Røpke-Gleerup
ingen img
Simon Kjelstrup
ingen img
Tobias Broløs
profil
Victor Nilsson
profil
Victor Transe Sandstrøm

Tøj Sponsor

U11-2 Nyheder

Næste kampU13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 5

Hjemme mod
Toksværd Olstrup Fodbold
19. aug
Kl. 11.00
Herfølge Stadion
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår - Pulje 5

Næste kampU13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 6

Ude mod
Store Merløse IF
23. aug
Kl. 18.30
St. Merløse Idrætsplads
U13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår - Pulje 6

Næste kampU12 Drenge 2 8-mands (06) Efterår • Pulje 6

Hjemme mod
Køge Nord FC
20. aug
Kl. 11.00
Herfølge Stadion
U12 Drenge 2 8-mands (06) Efterår - Pulje 6

Næste kampU12 Drenge 4 begyndere 8-mands (06) Efterår • Pulje 6

Ude mod
B. 73, Slagelse
16. aug
Kl. 19.00
Stadion Vest
U12 Drenge 4 begyndere 8-mands (06) Efterår - Pulje 6

StillingU13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 5

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B. Frem 0 0 0 0 0
2 FK Sydsjælland 05 0 0 0 0 0
3 Haslev FC 0 0 0 0 0
4 Herfølge BK 0 0 0 0 0
5 Herlufsholm GF 0 0 0 0 0
6 Holmegaard GB 0 0 0 0 0
7 Næstved IF 0 0 0 0 0
8 Præstø IF 0 0 0 0 0
9 TGB 0 0 0 0 0
10 Toksværd Olstrup Fodbold 0 0 0 0 0

StillingU13 Drenge 8-mands 4 (05) Efterår • Pulje 6

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 AIK 65 Strøby Fodbold 0 0 0 0 0
2 Borup IF 0 0 0 0 0
3 Faxe BK 0 0 0 0 0
4 Haslev FC 0 0 0 0 0
5 Herfølge BK 0 0 0 0 0
6 Ringsted IF 0 0 0 0 0
7 Køge Nord FC 0 0 0 0 0
8 Store Heddinge BK 0 0 0 0 0
9 Store Merløse IF 0 0 0 0 0

StillingU12 Drenge 2 8-mands (06) Efterår • Pulje 6

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Bjæverskov IF "Frem" 0 0 0 0 0
2 Dianalund IF 0 0 0 0 0
3 Herfølge BK 0 0 0 0 0
4 Ringsted IF 0 0 0 0 0
5 Køge Nord FC 0 0 0 0 0
6 Skælskør Boldklub og Idrætsforening 0 0 0 0 0
7 Slagelse B&I 0 0 0 0 0
8 Team AS Fodbold 0 0 0 0 0
9 Vemmelev SGI 0 0 0 0 0

StillingU12 Drenge 4 begyndere 8-mands (06) Efterår • Pulje 6

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B. 73, Slagelse 0 0 0 0 0
2 Bjæverskov IF "Frem" 0 0 0 0 0
3 Boeslunde BK 0 0 0 0 0
4 Dianalund IF 0 0 0 0 0
5 Fuglebjerg IF 0 0 0 0 0
6 Herfølge BK 0 0 0 0 0
7 Jersie United 0 0 0 0 0
8 Ringsted IF 0 0 0 0 0
9 Skælskør Boldklub og Idrætsforening 0 0 0 0 0
10 Team AS Fodbold 0 0 0 0 0

Holdets aktiviteterDrenge U12-2 (06)

August 2017
3.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
7.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædning 8
8.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædning 8
10.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
12.
lørdag

08:00 - 17:00

Stævne
Sommer Cup i herfølge
Herfølge
14.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædning 8
15.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædning 8
16.
onsdag

19:00 - 20:00

Kamp
B. 73, Slagelse - Herfølge BK
17.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
20.
søndag

11:00 - 12:00

Kamp
Herfølge BK - Køge Nord FC
21.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædning 8
22.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædning 8
23.
onsdag

19:00 - 20:00

Kamp
Herfølge BK - Team AS Fodbold
24.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
24.
torsdag

18:00 - 19:00

Kamp
Bjæverskov IF "Frem" - Herfølge BK
28.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædning 8
28.
mandag

18:30 - 19:30

Kamp
Boeslunde BK - Herfølge BK
29.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædning 8
31.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
September 2017
4.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædning 8
5.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædning 8
6.
onsdag

18:30 - 19:30

Kamp
Herfølge BK - Jersie United
7.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
9.
lørdag

11:30 - 12:30

Kamp
Skælskør Boldklub og Idrætsforening - Herfølge BK
11.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædning 8
12.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædning 8
13.
onsdag

18:15 - 19:15

Kamp
Herfølge BK - Bjæverskov IF "Frem"
14.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
17.
søndag

11:00 - 12:00

Kamp
Herfølge BK - Vemmelev SGI
18.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædning 8
19.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædning 8
21.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
24.
søndag

11:15 - 12:15

Kamp
Ringsted IF - Herfølge BK
24.
søndag

11:15 - 12:15

Kamp
Ringsted IF - Herfølge BK
25.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædning 8
26.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædning 8
27.
onsdag

17:45 - 18:45

Kamp
Herfølge BK - Skælskør Boldklub og Idrætsforening
28.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
30.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Slagelse B&I - Herfølge BK
Oktober 2017
2.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædning 8
3.
tirsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædning 8
5.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
8.
søndag

11:00 - 12:00

Kamp
Herfølge BK - Team AS Fodbold
8.
søndag

11:00 - 12:00

Kamp
Dianalund IF - Herfølge BK
9.
mandag

16:30 - 18:00

Træning
Træning
Omklædning 8
11.
onsdag

17:15 - 18:15

Kamp
Dianalund IF - Herfølge BK
11.
onsdag

17:15 - 18:15

Kamp
Herfølge BK - Fuglebjerg IF
12.
torsdag

16:30 - 18:00

Træning
Træning